Wściekły Boruc pariodiuje kolegę z drużyny Legii [VIDEO]

-

Wściekły Artur Boruc w rewanżowym pojedynku w stolicy Estonii z Florą Tallin kilkukrotnie sprawiał wrażenie zirytowanego. Działo się to przede wszystkim po tym, jak Flora tworzyła sobie kolejne sytuacje bramkowe. Bramkarz mistrzów Polski wyraźnie pokazywał swoim kolegom z zespołu, że nie podoba mu się ich zaangażowanie. Najdobitniej przekazał to w stronę Josipa Juranovica. Boruc był zirytowany sposobem, w jaki Chorwat w jednej z akcji wracał po własną bramkę. 41-latek zaczął prześmiewczo podskakiwać, parodiując w ten sposób jego bieganie.

Artur Boruc pomimo zwycięstwa 2:1 z Florą Tallinn w pierwszym spotkaniu, skrytykował postawę kolegów z drużyny. – Z takim zaangażowaniem, ambicją, nie pasujemy do Europy – powiedział w nagraniu na Instagramie.

Legia zapewniła już sobie udział w europejskich rozgrywkach na jesień. W najgorszym przypadku zespół Czesława Michniewicza zagra w Lidze Konferencji Europy. W III rundze mistrzowie Polski zmierzą się teraz z Dinamem Zagrzeb.

O faworytach Ligi Mistrzów przeczytacie w najnowszym GIGA SPORCIE. Od dziś w sprzedaży:

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here