Wielkie emocje w turnieju mistrzowskim PKO BP Ekstraklasa Games

-

- Reklama -

Już w najbliższy weekend finały PKO BP Ekstraklasa Games OPEN w FIFA23! Kibiców e-sportu w wydaniu gry FIFA czekają dwa dni transmisji na antenie Polsat Games oraz w kanałach online.

W dniach 11-12 marca czekają nas wielkie emocje związane z walką o udział w turnieju mistrzowskim PKO BP Ekstraklasa Games. Mecze finałów Open będą rozgrywane online, a dwóch najlepszych zawodników zagwarantuje sobie miejsce w Wielkich Finałach.

W tym sezonie zostało zorganizowanych 8 turniejów kwalifikacyjnych do finałów Open. Sześć z nich odbyło się w formacie lanowym: Dwa w Poznaniu i po jednym w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Zabrze. Dwa pozostałe turnieje odbyły się online. Zwycięzca każdego z turniejów zapewniał sobie awans do finałów.

- Reklama -

Pełna lista uczestników finałów PKO BP Ekstraklasa Games OPEN:

Morann „Kleofas” Daigneau
Oliver „OzS” Zalewski
Michał „Michal22-pl” Albanowicz
Jakub „mrowinho” Mrowicki
Patryk „J0K3R” Siajkowski
Michał „Majkel” Pałka
Jakub „cyanide” Mikołajewski
Tomasz „Tomek601” Legut

Turniej rozegrany będzie w systemie GSL, czyli według drabinki podwójnej eliminacji. Pierwszego dnia w każdej z dwóch drabinek rywalizować będzie po czterech graczy. Kiedy gracz odpadnie z drabinki wygranych, będzie miał jeszcze jedną szansę w drabince przegranych. Awans do drugiego dnia turnieju uzyska czterech graczy. W niedzielę awans do finałów PKO BP Ekstraklasa Games wywalczą zwycięzcy drabinki wygranych oraz przegranych.

Gracze będą rozgrywali spotkania online, a eksperci pojawią się w studiu w Warszawie, gdzie przez dwa dni będą komentować i analizować grę każdego z zawodników.

- Reklama -

Wszystkie spotkania będziecie mogli obserwować na oficjalnej transmisji na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube GIGA Sport. Stream w sobotę i w niedzielę rozpocznie się o 10:30.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...