Wielki trener odmówił Rosjanom, a ci chcą zwrotu pieniędzy

-

- Reklama -

Fabio Capello, który w przeszłości trenował między innymi rosyjską reprezentację, odmówił rosyjskim mediom wypowiedzi na temat wyników losowania fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Aleksandr Szykunow, dyrektor klubu FK Rostów wezwał Włocha do zwrócenia pieniędzy.

75-letni Włoch trenował Rosjan w latach 2012-2015. Prowadził ich m.in. podczas mistrzostw świata w Brazylii. Po rozstaniu z tamtejszą kadrą trafił do Chin, do Jiangsu FC. Od 2018 roku Capello jest na emeryturze.

- Reklama -

Dziennikarz Match.tv chciał wykorzystać dawne związki Włocha z Rosją i poprosić o komentarz do wyników losowania fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Capello zdecydowanie odmówił wypowiedzi dla rosyjskiej telewizji. 

– Kiedy potrzebne mu były pieniądze, pozostawał w Rosji. Teraz te słowa… to obrzydliwe. Jeżeli nie chce rozmawiać z naszymi dziennikarzami, niech powie wprost, że chce zwrócić zarobione tu pieniądze, bo brzydzi się ich dotykać – skomentował zachowanie Włocha Aleksandr Szykunow, dyrektor klubu FK Rostów. – Przez tyle lat pracował w Rosji i zarabiał wielkie pieniądze.

Kwietniowy GIGA Sport już w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...