Wielki talent porzucił kadrę Rosji

-

- Reklama -

Edgar Sewikjan był nadzieją rosyjskiej reprezentacji. Tymczasem okazuje się, że napaść zbrojna i izolacja Sbornej to czynniki, które spowodowały, że ten zawodnik podjął bolesną dla Rosjan decyzję.

Owszem, miejmy na uwadze, że Sewikjan grał we wszystkich drużynach juniorskich Rosji. To prawda, rzecz w tym, że teraz – co zaskakujące dla wielu w kraju rządzonym przez Władimira Putina – wybrał drużynę seniorską Armenii.

Miał do tego prawo jako osoba z ormiańskimi korzeniami. Niemniej to kolejny policzek dla rządzących w rosyjskim sporcie. Edgar Sewikjan to bowiem uzdolniony piłkarz rodem z Lokomotiwu Moskwa. Miarą jego talentu jest to, że swego czasu występował w Levante w Hiszpanii, obecnie znowu gra w Rosji. Jest graczem Pari Niżnyj Nowgorod. Ciekawe, jak teraz będą go odbierać rosyjscy kibice, czy wybaczą mu to, że wybrał Armenię?

- Reklama -

Jak widać, w wyniku inwazji na Ukrainę od Rosji odwracają się nawet sportowcy. Co istotne, ci, którzy mają duży talent. Rosja to rzeczywiście parias.

Czytaj GIGA Sport!!!


- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...