Wielki prezent od Roberta Lewandowskiego

-

- Reklama -

Robert Lewandowski kolejny raz włączył się do pomocy w ramach akcji charytatywnej. Najlepszy napastnik na świecie wesprze zorganizowane przez UNICEF „Prezenty bez Pudła najlepiej prezentują się w użyciu”.

Robert Lewandowski znany jest z uczestnictwa w wielu kampaniach społecznych. Tym razem gwiazdor reprezentacji Polski i Bayernu Monachium zaangażował się w kampanię na rzecz najmłodszych.

Akcję „Prezenty bez Pudła najlepiej prezentują się w użyciu” zorganizował UNICEF. W jego ramach mieszkańcy obszarów dotkniętych ubóstwem, konfliktami zbrojnymi i klęskami żywiołowymi otrzymają niezbędne produkty. Wszystko to za sprawą darczyńców, którzy poprzez swoje wpłaty, zobowiązują organizację do dostarczenia wybranych przez siebie artykułów najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

  • Wielu najmłodszych na świecie potrzebuje naszej pomocy. Takim dzieciom pomoc niesie UNICEF. Zdecydowałem się wesprzeć program UNICEF Polska „Prezenty bez Pudła”, bo wierzę, że razem możemy poruszyć serca Polaków oraz nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie” – powiedział Robert Lewandowski.
- Reklama -

Do akcji jako ambasadorzy włączyli się również inni polscy sportowcy, między innymi teniststka Agnieszka Radwańska oraz mistrz olimpijski w chodzie Robert Korzeniowski.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...