Ukraina jednak zagra w barażach do mundialu w Katarze

-

- Reklama -

Reprezentacja Ukrainy w marcu miała zmierzyć się ze Szkocją w barażach do finałów mistrzostw świata w Katarze. Spotkanie zostanie jednak przełożone na czerwiec – twierdzi angielski dziennik „The Sun”.

W związku z rosyjską napaścią działacze ukraińskiego związku już jakiś czas temu zwrócili się do FIFA z prośbą o przeniesienie barażu na czerwiec. Światowa federacja nie podjęła jeszcze oficjalnej decyzji w tej sprawie. 

Nieoficjalnie wiadomo, że Ukraina jednak zagra w barażach do mundialu w Katarze w czerwcu – donosi angielski dziennik „The Sun”.

- Reklama -

Przeciwko takiemu rozwiązaniu nie zamierza protestować reprezentacja Szkocji. Szef tamtejszej federacji w zeszłym tygodniu wystosował list, w którym przekonywał o wsparciu dla Ukrainy.

Sytuacją poważnie zainteresowani są także Walijczycy oraz Austriacy, mający zmierzyć się z lepszą drużyną z pary Szkocja – Ukraina. Jeśli potwierdzą się informacje angielskich mediów, to reprezentacje tych krajów także przystąpią do baraży dopiero w czerwcu.

Mundial w Katarze rozpocznie się w listopadzie tego roku.

Wywiad z Viniciusem + plakat gwiazdy Realu! Więcej w GIGA Sporcie! Musisz go mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...