Tylko 1916 sztuk limitowanej serii. Legia przedstawia trzeci komplet strojów

-

- Reklama -

Z szacunku do tradycji i historii Legia Warszawa przedstawia nowy, trzeci komplet meczowy, w którym legioniści będą występować w sezonie 2023/24.

Czerwono-biało-zielone, to barwy niezwyciężone. Dla kibiców Wojskowych to nie tylko klubowe barwy, ale przede wszystkim symbol tworzonej przez lata tożsamości Legii Warszawa. Dotychczasowe komplety meczowe w kolorach białym i zielonym – Royal Green, zostaną uzupełnione o kolor trzeci – czerwony. Tym samym klub spójnym rozdziałem zamyka historię rozpoczętą przy okazji publikacji informacji o białej, domowej koszulce meczowej.

Został zachowany minimalizm i prostota, o którą prosili kibice. Czerwony komplet jest bowiem wykonany na wzór swoich dwóch poprzedników. Na karku umieszczono napis Semper In Corde – Zawsze w sercu. Jest to dewiza, która powinna cechować każdego Legionistę, a także uzupełnienie widocznych na dwóch poprzednich koszulkach haseł: Semper Invicta – Zawsze Niezwyciężona i Semper Heroica – Zawsze Bohaterska. Właśnie po stronie bijącego dla Legii serca znajduje się czarna „eLka” w kółeczku – czyli Legii święty znak. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich kompletów, loga sponsorów są monochromatyczne. Uzupełnieniem całego kompletu są czerwone spodenki z białymi pasami, a także getry w kolorze koszulki.

- Reklama -

Czerwień, biel i zieleń to barwy Legii Warszawa. Tworzą całość, są nierozłączne. W każdym elemencie klub Legia Warszawa chce być jednością.

Nowy komplet meczowy należy do serii limitowanej – łącznie wyprodukowanych zostało tylko 1916 jego sztuk.

Koszulka Bellinghama do wygrania w najnowszym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...