Trener Legii… trolluje gracza Piasta [VIDEO]

-

- Reklama -

Legia Warszawa zremisowała w Gliwicach z Piastem 1:1 w sobotnim meczu Ekstraklasy. W tym spotkaniu była duża nerwowość, towarzyszyły mu też kontrowersje, ale nie zabrakło elementu humorystycznego, który rozbawił wielu kibiców.

Popatrzmy, jak trener Legii Kosta Runjaić w zasadzie zadrwił sobie z gracza Piasta, który przed wykonaniem rzutu wolnego pozwolił sobie na gestykulację:

Internauci szybko uznali, że to, co zrobił szkoleniowiec Legii, było znakomitym przykładem trollingu. Po doświadczonym trenerze, na ogół statecznym, pełnym powagi i opanowania, mało kto mógł spodziewać się tak zabawnej reakcji.

- Reklama -

Działo się to w pierwszej połowie sobotniej rywalizacji. Wtedy wiele osób się śmiało, natomiast później, gdy w 42. minucie czerwoną kartę obejrzał portugalski gwiazdor warszawskiej drużyny Josue, fani Legii zżymali się na decyzję arbitra, uznawszy, że popełnił karygodny błąd.

Kosta Runjaić jest związany z polską piłką ligową od dłuższego czasu, w latach 2017-2022 był trenerem Pogoni Szczecin, stamtąd przeniósł się do Legii.

Czytaj GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już od piątku w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...