Trener Legii przed kolejnym klasykiem: „Podolski daje Górnikowi tyle, co Josue Legii”

-

- Reklama -

Szkoleniowiec Legii Warszawa Kosta Runjaić przed sobotnim spotkaniem z Górnikiem Zabrze ocenił sytuację w swojej drużynie:

– Carlitos i Tomas Pekhart na pewno powiedzieliby, że są gotowi zagrać pełne 90 minut. Ja sam mam podobne obserwacje. W tej chwili mamy spory wybór jeśli chodzi o napastników. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Nasi napastnicy mają różne profile, to ułatwia zadanie trenerowi. Carlitos i Tomas dołączyli do nas niedawno, ale już udowodnili, że są ważnymi postaciami w drużynie. Nie podjąłem ostatecznej decyzji, jak jutro wyglądać będzie linia ataku. Mamy za sobą trudny mecz pucharowy, nasza ławka jest szeroka. Jutro podejmiemy ostateczne decyzje. Natomiast Lindsay Rose, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Makana Baku, Kacper Tobiasz i Cezary Miszta nie pojadą z nami do Zabrza. – powiedział trener.

Kosta Runjaić zapowiedział też, że spodziewa się wyrównanego meczu w Zabrzu:

- Reklama -

– W Zabrzu spotkają się drużyny, których rywalizacja ma za sobą bogatą historię. Z tego co wiem, sobotni mecz będzie dla Górnika najważniejszym w sezonie. Czeka nas bardzo dobra atmosfera. Spodziewam się intensywnego i emocjonującego meczu. Górnik na pewno będzie bardzo zmotywowany. Rywale mają w kadrze wielu świetnych piłkarzy. Pamiętamy, jakie pytania Górnik sprawił nam w Warszawie. Musimy od początku do końca być bardzo skoncentrowani. Lukas Podolski to wyjątkowy piłkarz dla Górnika. Może stanowić wzór dla innych zawodników. W polskiej Ekstraklasie nie ma piłkarza, który osiągnąłby takie sukcesy. Cały czas ma przebłyski swojej jakości. Pod tym względem można powiedzieć, że daje Górnikowi tyle, co Josue Legii. Mam duży szacunek do tego piłkarza. To świetny zawodnik, którego nie da się nie lubić -zakończył trener Legii.

Łapcie koszulkę Haalanda!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...