Tomasz Hajto w MMA?

-

- Reklama -

Walki celebrytów w klatkach, czyli FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Jednym z od dawna namawianych do walki byłych sportowców jest znany ze swojej zadziorności na boisku piłkarz reperezentacji Polski Tomasz Hajto.

W programie Polsatu Sport Hajto wyjaśnił czy zobaczymy go w roli gościa na najbliższej gali FEN 32.  Walkę w takiej formule MMA ma już za sobą kolega z drużyny Tomasza Hajto, była kapitan reprezentacji Polski Piotr Świerczewski. Co na to były piłkarz Górnika Zabrze i Schalke 04 Gelsenkirchen?

– Moją dyscypliną była piłka nożna. Skończyłem grać. Teraz pasją jest tenis ziemny. Daleko mi do sztuk walki i na razie nie mam aż takiego parcia, żeby walczyć – stwierdził definitywnie Hajto w rozmowie z Polsatem Sport. – Nie ma takiej możliwości, żebym myślał o pseudowalkach, bo bym oszukiwał kibiców. Na murawie zawsze byłem charakterny, za to mnie szanowano. Nie mogę też z tego powodu wyjść do klatki i udawać, że chcę coś zrobić, bo koniec końców robiłbym to dla pieniędzy. W moim wieku nie będę się ośmieszał, wychodząc i próbując coś udowadniać – wyjaśnił 62-krotny reprezentant Polski.

- Reklama -

Hajto pracuje teraz jako ekspert piłkarski w telewizji Polsat Sport. Wcześniej był trenerem – prowadził m.in. Jagiellonię Białytok i GKS Tychy.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...