Szok! Vinicius Junior zmienił fryzurę

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfhNSALIKY7/

Vinicius Junior podczas pobytu na Ibizie wprowadził małą zmianę w swoim wyglądzie. Piłkarz na swoim koncie instagramowym pochwalił się swoją nową fryzurą.

- Reklama -

Brazylijczyk ma za sobą fantastyczny sezon w Realu Madryt. Lewy skrzydłowy drużyny Królewskich w tym roku potrafił utrzymywać w każdym meczu wysoką formę. Vinicius mocno popracował nad zamykaniem akcji, co pozwoliło mu zostać drugim zawodnikiem z najlepszym wykończeniem w ekipie Los Blancos. W rozgrywkach LaLiga udało mu się uplasować na trzeciej pozycji w rankingu strzelców. Dla samego piłkarza najważniejszym osiągnięciem było zdobycie z Realem Madryt Ligi Mistrzów. Dzięki jego trafieniu w finale, Królewscy pokonali Liverpool i po raz 14 sięgneli po to trofeum. Po udanym sezonie 21-letni Vinicius mógł udać się na zasłużony odpoczynek. Podczas pobytu na Ibizie, lewy skrzydłowy Los Blancos opublikował zdjęcie, na którym zaprezentował się w nowej fryzurze. Brazylijska gwiazda zmieniła się nie do poznania. Swoje dawne włosy zastąpiła dredami, w których bardzo przypomina znanego rapera ze Stanów Zjednoczonych, Travisa Scotta. Możliwe więc, że w takiej stylizacji zobaczymy Viniego w nadchodzącym sezonie.

Plakat Realu Madryt w najnowszym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...