Szalone zawody w morsowaniu

-

- Reklama -

Już 25 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska fani mrozu i dobrej zabawy będą mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody, wykonując zjazdy do lodowatej wody
w zaprojektowanych przez siebie maszynach. Styl i technikę wszystkich morsujących drużyn oceniać będą, m.in.: tiktokerka Maria Jeleniewska, modelka Sandra Kubicka, skialpinista Andrzej Bargiel i żużlowiec Maciej Janowski.

Red Bull Jump & Freeze to projekt skierowany do miłośników mocnych wrażeń i dobrej zabawy. Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowany tor ze skocznią, która umożliwi im odpowiednie wybicie się przed lądowaniem do basenu wypełnionego zimną wodą. Ocena jury, skompletowanego z reprezentantów świata show-biznesu, mediów społecznościowych i sportu, będzie zależała od:

• Walorów artystycznych, czyli show (pojazd, stroje, pokaz drużyny przed startem).
• Aspektu sportowego, czyli skoku (styl, dynamika zjazdu, lot, lądowanie).

- Reklama -

Drużyny, które zdobędą najlepsze noty, otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego od partnerów wydarzenia.

Udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny, otwarty dla wszystkich powyżej 16 r.ż.
By wystartować, wystarczy zebrać maksymalnie 3-osobową drużynę i opisać swój pomysł na pojazd lub przebranie w formularzu internetowym. Zgłoszenia do zawodów zakończą się8 lutego, a lista drużyn zakwalifikowanych do wielkiego finału Red Bull Jump and Freeze zostanie przedstawiona 14 lutego.

Lutowy GIGA Sport już czeka na Was!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...