Symulant roku. Cudowne ozdrowienie na boisku [VIDEO]

-

Indonezyjski piłkarz Zulham Zamrun podczas meczu ligowego narzekał na uraz, ale po zniesieniu na noszach nagle doszedł do zdrowia.

34-letni Zulham Zamrun narzekał na uraz. Gdy w 92 minucie spotkania ligowego ściągnięto go na noszach za linię boczną, nagle błyskawicznie wstał, chcąc wrócić do gry. Nie pozwolił na to arbiter spotkania.

Kuriozalne zdarzenie miało miejsce w 92. minucie meczu, gdy do końca doliczonego czasu pozostawały dwie. Persela Lamongan prowadziła 2:1, 180 sekund wcześniej wykorzystując rzut karny. Zamrun jako kapitan chciał zyskać jak najwięcej czasu dla swojego zespołu..

Ostatecznie Persela utrzymała wynik i wygrała z Persipa Pati. Było to dopiero jej pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.