Światowa seria deskorolkowych zawodów zawita do polskich miast [VIDEO]

-

- Reklama -

Światowa seria deskorolkowych zawodów Red Bull Mind The Gap zawita do polskich miast już po raz drugi. Wydarzenia odbędą się w Warszawie (17 września), Wrocławiu
(1 października) i Poznaniu (8 października). Zadaniem uczestników będzie wykonanie jak najlepszego triku nad ok. dwumetrowym „gapem”. Nagrody, których łączna pula na każdym przystanku to prawie dwadzieścia tysięcy złotych, zdobędą trzy najlepsze dziewczyny i trzech chłopaków. 

Zawody Red Bull Mind The Gap cieszą się dużą popularnością wśród fanów deskorolki na całym świecie. Prosta formuła, osobna kategoria kobiet i mężczyzn oraz atrakcyjne nagrody sprawiają, że każdy przystanek to okazja do spotkania z największymi lokalnymi talentami. Umiejętności wszystkich uczestników zweryfikuje jednak nie tylko dwumetrowy „gap”, ale także kultowi reprezentanci środowiska skate. Podczas polskiej edycji Red Bull Mind The Gap w roli sędziów wystąpią: Gutek Szymański, Kuba Perzyna, Andrzej Skrobański, Marcin Jakubowski i Kuba Winowiecki.

- Reklama -

– W zeszłym roku byłam na Red Bull Mind The Gap w Gdańsku. Imprezę wspominam bardzo pozytywnie. Super atmosfera i tłum ludzi, których łączy ta sama pasja. W tym roku będę startować w Warszawie. Podczas poprzedniej edycji w stolicy pojawiło się sporo dziewczyn, więc mam nadzieję, że w tym roku spotkam się z całą bandą! – powiedziała zwyciężczyni jednego z ubiegłorocznych przystanków, Zuza Bone.

Bezpłatne zapisy na zawody otworzą się na redbull.pl/mindthegap na tydzień przed danym przystankiem. Jedynym warunkiem jest ukończenie 16 roku życia. 

Harmonogram zawodów:

• Sobota, 17 września, Warszawa 
• Sobota, 1 października, Wrocław 
• Sobota, 8 października, Poznań 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...