Świąteczny Matty Cash — nowa odsłona piłkarza w sieci [VIDEO]

-

- Reklama -

25-letni Matty Cash w połowie listopada zaskoczył internautów swoją współpracą z porównywarką ubezpieczeń. Piłkarz zdobył serca wszystkich swoimi próbami wymawiania polskich słów. Tym razem przybywa na rodzinne święta przez kominek i mówi pełnymi zdaniami! 

Zawodnik angielskiego klubu Aston Villa na własnym instagramie promuje swoją współpracę z firmą wspierającą w wyborze ubezpieczeń. W pierwszym spocie prawy obrońca wypowiada jedynie pojedyncze słowa, natomiast w filmie opublikowanym 24 listopada br., zaskakuje znajomością wymowy języka. 

Reklama na Instagramie Mattiego Casha

Reprezentant Polski tym razem wyskakuje z kominka niczym Święty Mikołaj, mówiąc „Cash wpada na święta”. Bożonarodzeniowy Matty ukazuje swój progres w nauce języka polskiego. 

- Reklama -

Czy częste wskazówki biało-czerwonych podczas zgrupowań kadry przyniosły w końcu efekt? Już na meczu towarzyskim z Chile kanał Łączy Nas Piłka uchwycił jak, zaśpiewał on cały hymn! 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...