Start Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wiemy, kto skomentuje

-

- Reklama -

Zawody w Ruce rozgrywane od 24 do 26 listopada zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich!

Na ten moment czekali polscy kibice! Już w piątek 24 listopada zobaczymy pierwsze skoki narciarskie tej zimy, a w sobotę i niedzielę pierwsze konkursy Pucharu Świata.

W trakcie całego sezonu TVN pokaże wszystkie zagraniczne konkursy Pucharu Świata. W Eurosporcie 1 dodatkowo transmitowane będą zawody rozgrywane w Polsce, a także kwalifikacje – w tym te rozgrywane w niedziele.

- Reklama -

Studia TVN poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, których stałymi gośćmi będą Jakub Kot i Magdalena Pałasz. Widzowie będą mieli okazję posłuchać ich opinii już podczas pierwszego weekendu ze skokami, gdy studio TVN będzie realizowane pod skocznią w Ruce. Reporterami TVN będą Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński.

W Eurosporcie 1 studia prowadzić będą Michał Korościel na zmianę z Pawłem Kuwikiem. Ekspertami stacji będą m.in. Wojciech Topór i Krzysztof Biegun, a rywalizację spod skoczni relacjonować będzie Kacper Merk.

Podobnie jak w poprzednich sezonach transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich konkursy komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut.

GIGA plakat – terminarz wszystkich zawodów Pucharu Świata TYLKO w GIGA Sporcie!

- Reklama -

Musisz GO mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...