Ślub klubowego kolegi Wojtka Szczęsnego

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfFP6Q_MyOP/

Kolega klubowy Wojtka Szczęsnego, Manuel Locatelli wczoraj pobrał się z Thessą Lacovich. Para udostępniła zdjęcia ze swojego wesela na instagramie.

- Reklama -

Manuel Locatelli w 2021 roku opuścił Sassuolo i przeniósł się do Juventusu. Włoch od razu przebił się do wyjściowego składu, stając się liderem środka pola. W 31 meczach udało mu się strzelić trzy bramki, o jedną mniej w porównaniu do zeszłego roku. Locatelli jednak mógł ich zdobyć więcej gdyby nie kontuzja, która wykluczyła go z gry w trzech ostatnich kolejkach Serie A. Zakończony sezon 24-latek z pewnością może zaliczyć do udanych. Zaraz po rozgrywkach klubowych czekały go mecze reprezentacyjne w Lidze Narodów, po których udał się na zasłużony odpoczynek. Podczas swoich wakacji postanowił się pobrać ze swoją partnerką Thessą Lacovich. Ślub odbył się we wtorek, 21 czerwca, co można wnioskować po relacjach instagramowych udostępnianych przez młodą parę. Na uroczystości nie zabrakło kolegów klubowych i reprezentacyjnych Locatelliego. Wśród nich wiadomo, że pojawił się Patrick Cutrone i Davide Calabria. Nie znamy jednak odpowiedzi czy na ślubie również był obecny Wojciech Szczęsny, który nie opublikował żadnych zdjęć i nagrań świadczących o jego przyjściu.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! GIGA SPORT czeka!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!