Skandal w Wimbledonie! To Polka tak rozwścieczyła Nicka Kyrgiosa

-

- Reklama -

Australijczyk Nick Kyrgios podczas meczu finałowego w Wimbledonie z Novakiem Djokoviciem zwrócił się do sędziego i zaczął mocno narzekać na jedną z osób z publiczności.

– Dlaczego ona wciąż tu jest? Zwariowała i rozmawia ze mną podczas meczu. To jest normalne? Wyrzuć ją. Wiem dokładnie, która to jest. Ta w sukience, która wygląda, jakby wypiła 700 drinków – powiedział Kyrgios do sędziego.

Okazało się, że winną całego zamieszania jest Polka. Angielski dziennik „Daily Mail” poinformował, że to 32-letnia polska prawniczka Anna.

- Reklama -

Kobieta tłumaczyła się, że po wypiciu dwóch drinków i przez wysoką temperaturę zaczęła rozmawiać z Kyrgiosem. – Chciałam go wesprzeć. Może posunęłam się za daleko, ale miałam tylko dobre intencje. To wina temperatury, nie miałam kapelusza. Bardzo przepraszam – powiedziała na łamach „The Sun”.

Pani Anna otrzymała butelkę wody i po kilkunastu minutach wróciła na trybuny kortu centralnego. Rowścieczony Kyrgios przegrał finał z Djokovicem.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...