Skandal podczas wywiadu. „Ferrari” znokautował youtubera [VIDEO]

-

- Reklama -

Skandal w trakcie wywiadu przed freakową galą High League 4. Amadeusz „Ferrari” Roślik znokautował kolegę swojego najbliższego przeciwnika Pawła „Scarface’a” Bomby – youtubera „Sadka”.

„Ferrari” i „Scarface” mają walczyć w walce „no rules”, czyli bez zasad podczas gali High League, która odbędzie się w sobotę 17 września w Arenie Gliwice. Zawodnicy zgodzili się na taką formułę walki.

Niesodziewanie Amadeusz „Ferrari” Roślik zaatakował kolegę swojego przeciwnika podczas wywiadu przed walką pod ścianką reklamową. 

- Reklama -

Amadeusz „Ferrari” tłumaczył atak tym, że „Sadek” obrażał jego rodzinę oraz dobre imię.

– Obrażał mnie od najgorszych, obrażał moją rodzinę. Ogólnie uważam bicie „z partyzanta” jest bardzo frajerskie, ale w sytuacji, kiedy ubliżał mi i moim bliskim – zobaczyłem go, ciśnienie poszło, „bomba na banie, kończymy balet” – powiedział na konferencji prasowej Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Gala High League odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...