Saudyjczycy sprawili jedną z największych sensacji w historii mundialu. Szalona radość kibiców [VIDEO]

-

- Reklama -

Już trzeciego dnia katarskiego mundialu doszło do jednej z największych sensacji w historii mistrzostw świata. Uważani za faworytów turnieju Argentyńczycy w meczu „polskiej” grupy C przegrali z Arabią Saudyjską 1:2.

Terminarz mundialu dostępny w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

Dziennik “Arab News” uznaje rodzimą reprezentację za największą sensację w rozpoczętym w niedzielę mundialu w Katarze po wtorkowej wygranej nad Argentyną 2:1 w grupie C. Określa wynik tego meczu mianem jednego z najbardziej niespodziewanych w historii piłkarskich mistrzostw świata..

Gazeta z Arabii Saudyjskiej wskazuje, że ich rodzima kadra pokonała „w sposób sensacyjny” Argentynę, która w rankingu FIFA zajmuje wysokie trzecie miejsce. Odnotowała, że w zespole saudyjskim trudno szukać gwiazd formatu reprezentantów drużyny „Albicelestes”.

„Reprezentacja piłkarska Arabii Saudyjskiej plasuje się w klasyfikacji FIFA dopiero na 51. miejscu” – napisał w swoim internetowym wydaniu „Arab News”, zaznaczając, że w meczu w Lusajl podopieczni Renarda zagrali odważny futbol.

Wynik pierwszego meczu w grupie C, w której występują jeszcze Polska oraz Meksyk, saudyjscy dziennikarze określają mianem „szokującego”.

- Reklama -

„Wygrana Arabii Saudyjskiej z Argentyną Messiego 2:1 to jeden z najbardziej sensacyjnych rezultatów w historii piłkarskich mistrzostw świata” – napisał „Arab News”.

Argentyna – Arabia Saudyjska 1:2 (1:0).

Bramki: 1:0 Lionel Messi (10-karny), 1:1 Saleh Al-Shehri (48), 1:2 Salem Al-Dawsari (53).

A tak na stadionie w Lusial cieszyli się kibice „Zielonych Sokołów”:

IMG_2404 (1)

Mundialowy GIGA Sport w sprzedaży!!!

Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!!

Ranking gwiazd mundialu oraz największe polskie gwiazdy! Wszystko to w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...