Rywalizacja Messiego z Ronaldo przegrywa z legendarnym tenisowym starciem

-

- Reklama -

Legendarne starcia tenisistów Bjorna Borga z Johnem McEnroe to najbardziej emocjonujaca rywalizacja sportowa wszech czasów – takie wyniki opublikowała badań brytyjska firma OnePoll. Wieloletni pojedynek Leo Messiego z Cristiano Ronaldo zajął drugie miejsce.

Szwed Bjorn Borg i Amerykanin John McEnroe mierzyli się ze sobą 14 razy w latach 1978 – 1981 w największych turniejach na całym świecie i to właśnie ich rywalizacja do dziś wzbudza najwieksze emocje wśród kibiców na całym świecie.

Na drugim miejscu w klasyfikacji znalazła się rywalizacja Leo Messiego z Cristiano Ronaldo. Piłkarze spotykali się na hiszpańskich boiskach wiele razy w El Clasico, kiedy byli jeszcze zawodnikami Barcelony i Realu Madryt.

- Reklama -

Następną pozycję w zestawieniu zajęły mecze pomiędzy Niemcami a Anglią. Pierwszą piątkę zamknęły pojedynki bokserskie Muhammeda Alego z Joe Frazierem i tenisowe Rogera Federera z Rafaelem Nadalem.

Top 10 rywalizacji sportowych:

Bjorn Borg i John McEnroe (tenis)
Cristiano Ronaldo i Leo Messi (piłka nożna)
Anglia i Niemcy (piłka nożna)
Muhammed Ali i Joe Frazier (boks)
Roger Federer i Rafael Nadal (tenis)
Nigel Benn i Chris Eubank (boks)
Roy Keane i Patrick Vieira (piłka nożna)
Oxford i Cambridge (wyścigi łodzi)
Liverpool i Manchester United (piłka nożna)
Ayrton Senna i Alain Prost (formuła 1)

Majowy GIGA Sport już jest! 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!