Rozpoczęły się testy medyczne w Fc Barcelonie, jeszcze bez Lewandowskiego

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfD1H_EoLks/

https://www.instagram.com/p/CflelVJDrlP/

- Reklama -

Dziś rozpoczęły się testy medyczne w Fc Barcelonie, przygotowujące do sezonu 2022/2023. Z wakacji wrócili wszyscy zawodnicy katalońskiej drużyny.

Fc Barcelona szybko rusza z przygotowaniami do nowego sezonu. Aby zwiększyć intensywność gry i polepszyć formę fizyczną zawodników już dziś odbyły się testy medyczne. Na oficjalnym profilu instagramowym klubu można zobaczyć nagrania z mierzenia, ważenia i treningu zawodników. Wśród piłkarzy, którzy znaleźli się na filmiku jest Ansu Fati, Aubameyang czy też 19-letni Pedri. Wszyscy musieli już zakończyć swoje wakacje i wrócić do regularnych treningów. Wielu z nich mimo urlopu mocno skupiało się na przygotowaniach do sezonu. Swoją sylwetkę zdecydowanie rozbudował Ansu Fati, który przykładał dużą wagę do ćwiczeń siłowych. Wśród innych zmian można odnotować również nową fryzurę Aubameyanga. W krótkich włosach ciężko było go rozpoznać na nagraniu. Możliwe, że w ciągu najbliższych tygodni na testach pojawi się Robert Lewandowski, jeżeli tylko Barcelona sfinalizuje jego transfer. Dziś została oficjalnie potwierdzona pierwsza transakcja wykonana przez Dumę Katalonii. Nowym zawodnikiem Barcy został Franck Kessié, który już niedługo powinien dołączyć do reszty drużyny w ośrodku treningowym klubu.

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!