Rosyjski mistrz tenisa: „Nie chcą nas nawet do mycia kibli!”

-

- Reklama -

Jewgienij Kafielnikow, były zwycięzca wielkoszlemowych turniejów Rolanda Garrosa i Australian Open, nie ma wątpliwości, że atak Rosji na Ukrainę to tylko i wyłącznie wina Władimira Putina i jego zwolenników.

Kafielnikow potępia atak Rosji na Ukrainę. 48-letni legendarny tenisista ubolewa nad tym, że rosyjskich władz sprawiło, że Rosjanie są negatywnie odbierani na całym świecie. 

„Pamiętam, jak jakiś czas temu niektórzy pisali, że Ukraińcy jadą myć kible na zachód Europy. Zasmucę was. Rosjan teraz nie chcą nawet do mycia toalet” – napisał na twitterze Kafielnikow.

- Reklama -

Jewgienij Kafielnikow występował na międzynarodowych kortach w latach 1992-2003. Wygrał dwa turnieje wielkoszlemowe (w 1996 roku triumfował na kortach Rolanda Garrosa, a 1999 roku w Australian Open). Rosjanin był liderem rankingu ATP (1999) i złotym medalistą olimpijskim.

Łapcie koszulkę i plakat Lewandowskiego. Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...