Ronaldo kupił Georginie pierścionek zaręczynowy za miliony

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo w trakcie swojej kariery przez lata był związany z różnymi kobietami. Żadna nie znaczyła dla niego tyle, co Argentynka Georgina Rodriguez. Z tą kobietą Portugalczyk jest już cztery lata. Wspólnie wychowują kilkoro dzieci, a według angielskiego dziennika „The Sun” CR7 wręczył niedawno pierścionek zaręczynowy, który kosztował aż 3 miliony złotych!

Kim jest oficjalna narzeczona Cristiano Ronaldo? Georgina Rodriguez urodziła się 27 stycznia 1994 r. w Argentynie, ale wychowywała się w Hiszpanii. W dzieciństwie marzyła, by zostać policjantką.

Jeszcze kilka lat temu była zupełnie anonimowa, dziś jest jedną z najpopularniejszych WAGs na świecie. Na Instagramie obserwują ją 23 mln ludzi. Georgina Rodriguez ceni sobie czas spędzony z rodziną, z Ronaldo wychowuje czwórkę dzieci.

- Reklama -

Do ich pierwszego pary spotkania doszło w butiku, w którym pracowała Georgina Rodriguez. – Pierwszy raz spotkaliśmy się w salonie Gucci, gdzie byłam asystentką sprzedaży. Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie, na imprezie innej marki. Wtedy mogliśmy porozmawiać w luźnej atmosferze, poza moim środowiskiem pracy. Dla nas to była miłość od pierwszego wejrzenia – opowiadała partnerka piłkarza w rozmowie z magazynem „Elle”.

Po raz pierwszy oficjalnie razem pojawili się w styczniu 2017 r. Nowa dziewczyna towarzyszyła Portugalczykowi podczas gali „The Best FIFA Football Awards”.

Wielu fanów zastanawia się, jaki jest status związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Odkąd para zaczęła się spotykać, media o ich zaręczynach donosiły kilkakrotnie. Brytyjski dziennik twierdzi, że na pierścionek zaręczynowy dla Georgini Portugalczyk wydał 615 tys. funtów (obecnie ponad 3 mln zł).

W listopadzie 2017 r. zakochani doczekali się wspólnego potomka. Georgina urodziła córkę, która otrzymała imię Alana Martina.
– Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza wszech czasów. Kiedy on jest na boisku, doświadczam nieskończonej ilości emocji – powiedziała po porodzie Georgina Rodriguez włoskim dziennikarzom.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...