Robert Lewandowski gra już Hiszpanii, ale Anna pozostaje gwiazdą w Niemczech

-

- Reklama -

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Women’s Health Deutschland (@womenshealth.de)

Anna Lewandowska może pochwalić się świetną sylwetką. Niemieckie fanki mimo transferu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium już tęsknią za Anną Lewandowską. Polskiej trenerce poświęcono m.in. okładkę niemieckiej wersji magazynu „Womens Health”, a niemieckie fanki rozpływają się nad trenerką: „Ona jest taka piękna”, „Niesamowita i silna kobieta” – piszą.

Żona Roberta Lewandowskiego niedawno wzięła udział w magazynowej sesji zdjęciowej, a jej wizerunek umieszczono na okładce niemieckiego wydania „Women’s Health”. Fotografię podpisano tytułem: „To cię wyszczupli”. Obok jest o tym, że Anna ułożyła „genialny plan żywieniowy z prostymi przepisami”, który jest gwarancją przyjemności.

- Reklama -

Anna Lewandowska jest ceniona na niemieckim rynku fitness, zwłaszcza za swoje porady trenerskie. Ich popularność jest tak duża, że Polka swoją aplikację do ćwiczeń poszerzyła o funkcjonalności w języku niemieckim.

„Niesamowita i silna kobieta, mama dwojga dzieci! Trenuję z Anną Lewandowską od 5 lat. Pozdrowienia ze Stuttgartu” – skomentowała na instagramie jedna z niemieckich fanek polskiej trenerki.

Koszulka RL9 z Barcelony może być Twoja! Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...