Rewolucja w Barcelonie. Szykują grunt pod transfer Lewandowskiego?

-

- Reklama -

Kataloński dziennik „Sport” twierdzi, że trzech piłkarzy Barcelony będzie musiało poszukać sobie innych klubów w nowym sezonie.

W Barcelonie na pewno pozostaną: Gerard Pique, Eric Garcia i Ronald Araujo, który niedługo powinien podpisać nowy kontrakt. Do zespołu prowadzonego przez Xaviego dołączy Duńczyk Andreas Christensen, którego transfer z Chelsea jest już przesądzony.

FC Barcelona nie przedłuży natomiast kontraktów z Clementem Lengletem, Oscarem Minguezą i Samuelem Umtitim.

- Reklama -

Umtiti nie cieszy się zaufaniem trenera i rozegrał w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Z Francuzem niedawno przedłużono co prawda kontrakt, jednak ruch ten miał na celu zwolnienie miejsca w budżecie płacowym. 

Oscar Mingueza i Clement Lenglet również w lecie będą musieli, zdaniem dziennika „Sport” poszukać sobie nowych klubów. W ten sposób Barcelona chce zmniejszyć swój budżet płacowy. Czy są to również przygotownia do transferu Roberta Lewandowskiego, o którym od kilkunastu dni informują hiszpanskie media? Ich zdaniem polski napastnik może spodziewać się w Barcelonie kontraktu na poziomie aż 22 milionów euro rocznie.

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

Kup najnowszy GIGA SPORT!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...