Reprezentant Polski wystąpił na rapowej scenie

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CeRgV6auSQs/

Tymoteusz Puchacz wystąpił na koncercie organizowanym przez Żywca, Męskie Granie w Poznaniu. Na to wydarzenie wybrał się razem z innym reprezentantem Polski, Kubą Moderem.

- Reklama -

Puchacz od 2021 roku pozostaje graczem Trabzonsporu po tym jak opuścił drużynę Lecha Poznań. Nie był to jednak najlepszy moment na odejście, bo już w tym sezonie jego były klub sięgnął po mistrzostwo Ekstraklasy. Można więc powiedzieć, że miał wielkiego pecha w całej tej sytuacji. Polak po przejściu do tureckiego zespołu nie otrzymywał tyle minut na boisku ile miał zapewnionych w Lechu. Wystąpił jedynie w 9 meczach z czego w większości był zmieniany już w drugiej połowie. Udało mu się jednak sięgnąć po mistrzostwo ligi mimo, że nie przyczynił się mocno do jej zdobycia. Po zakończeniu sezonu klubowego, rozpoczęły się mecze Ligi Narodów, w których udało mu się zanotować asystę w spotkaniu z Walią. Zgrupowanie kadry dobiegło końca, a Puchacz wakacje rozpoczął naprawdę kreatywnie i nietypowo. Zamiast wyjazdu za granicę postanowił na początku wystąpić na rapowej scenie w Poznaniu. Wśród artystów, którzy również pojawili się na tym koncercie był między innymi, Jan-rapowanie czy Dawid Podsiadło. Dla samego Puchacza było to z pewnością wspaniałe doświadczenie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...