Reprezentant Polski ponownie zmieni klub?

-

- Reklama -

66-krotny reprezentant Polski Maciej Rybus po czterech latach ma opuścić Lokomotiw Moskwa i w styczniu może zostać sprzedany przez rosyjski klub do  Niemiec, Austrii lub Turcji.

32-letni skrzydłowy gra w Rosji od 2012 roku. Wówczas wychowanek Pelikana Łowicz przeszedł z Legii Warszawa do Tereku Grozny. Później via Olympique Lyon trafił do Lokomotiwu Moskwa. Kontrakt Polaka z moskiewską drużyną kończy się w czerwcu tego roku, ale niewykluczone, że piłkarz zmieni otoczenie już zimą.

Zdaniem rosyjskiego portalu „MatchTV”, władze Lokomotiwu chcą pozbyć się kilku zawodników, m.in. właśnie Rybusa. Polak został już zaoferowany klubom z Niemiec, Austrii oraz Turcji. Zdaniem rosyjskich mediów pojawiły się już konkretne oferty. Wartość Rybusa, według portalu transfermarkt, wynosi tylko 1,5 mln euro.

- Reklama -

– Czy planujemy kontynuować współpracę z Rybusem? Popatrzymy, jak pracuje na zgrupowaniu i po nim wyciągniemy wnioski – powiedział Thomas Zorn, dyrektor sportowy Lokomotiwu.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...