Reprezentacje narodowe prezentują stroje wyjazdowe na rok 2022

-

- Reklama -

Kolejne reprezentacje narodowe zaprezentowały swoje stroje wyjazdowe na rok 2022. Nowe, odważne wzornictwo reinterpretuje motywy narodowe z piłki nożnej, kultury i natury, łącząc je w sposób, który sprawia, że każda koszulka staje się symbolem narodu i jego reprezentacji.

Dzięki zastosowaniu wydajnej tkaniny ULTRAWEAVE oraz technologii dryCELL, koszulki należą do najlżejszych i najwygodniejszych. Wszystkie koszulki są wykonane z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu, poza obramowaniami i elementami ozdobnymi, co stanowi krok w stronę lepszej przyszłości.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Włoch

- Reklama -

Azzurri celebrują Tricolore – Biała koszulka posiada odważne wzory, a jej detale inspirowane są kolorami narodowej flagi Włochów. Specjalnie przygotowane złote akcenty oddają hołd dziedzictwu włoskiej piłki.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Austrii

Das Team dumnie reprezentuje kolory inspirowane flagą narodową. Nowa, biało-czarno-czerwona koszulka łączy godło drużyny, nazwę kraju i kolory narodowe w odważną grafikę, umieszczoną centralnie na przodzie, która celebruje wszystko, co austriackie.

- Reklama -

Stroje wyjazdowe reprezentacji Czech

Koszulka reprezentacji Czech na rok 2022 w kolorze białym, czerwonym i niebieskim czerpie inspirację z godła drużyny, aby uczcić historyczne dziedzictwo piłkarskie tego kraju.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Islandii

Piłka nożna i folklor łączą się w nowej koszulce reprezentacji Islandii. Grafika umieszczona w centrum nawiązuje do czterech obrońców Islandii: smoka, byka, gryfa i olbrzyma, którzy są widoczni na godle narodowym i emblemacie drużyny narodowej.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Serbii

Orły wylądowały. Biała koszulka reprezentacji Serbii na rok 2022 posiada złote akcenty i specjalnie przygotowaną grafikę na froncie, aby uczcić piłkarskie dziedzictwo tego kraju. Specjalnie stylizowany herb jest inspirowany herbem znajdującym się na pomniku księcia Mihailo w Belgradzie, który powstał w 1882 roku podczas zakładania królestwa Serbii.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Szwajcarii

Biała koszulka reprezentacji Szwajcarii została uzupełniona przez czerwone grafiki i akcenty, które nawiązują do narodowej flagi i godła federacji.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Ghany

Nowa koszulka reprezentacji Ghany łączy w sobie nawiązania do flagi narodowej oraz tradycyjnego wzornictwa. Napis „Ghana”, emblemat federacji oraz Czarna Gwiazda – symbol narodowy kraju – dopełniają jej wygląd.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Egiptu

Nowa koszulka reprezentacji Egiptu łączy w sobie tradycję piłkarską i kulturę. Centralnie umieszczona grafika, nawiązująca do starożytnych egipskich ozdób, przedstawia trzy piramidy w Gizie oraz godło federacji.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Maroka

Nowa koszulka reprezentacji Maroka jest pełna interesujących detali. Godło drużyny na środku jest uzupełnione przez grafikę tonalną, która nawiązuje do tradycyjnych marokańskich mozaik.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Senegalu

Flaga narodowa, symbol federacji oraz napis „Les Lions” zajmują centralne miejsce na koszulce reprezentacji Senegalu. Całość projektu dopełnia abstrakcyjna grafika przedstawiająca paszczę lwa, która podkreśla waleczność jaką wykazują się Lwy z Terangi, panujący mistrzowie Afryki.

Stroje wyjazdowe Wybrzeża Kości Słoniowej

Nowa koszulka Wybrzeża Kości Słoniowej spaja naród oraz reprezentację piłkarską. Odważna grafika umieszczona w centrum koszulki łączy flagę narodową, godło federacji i przydomek drużyny „Les Éléphants”, oddając hołd narodowemu zwierzęciu.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Paragwaju

Nowa koszulka reprezentacji Paragwaju na rok 2022 reinterpretuje godło drużyny przez estetykę tradycyjnych paragwajskich wzorów tekstylnych.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Urugwaju

Koszulka reprezentacji Urugwaju nawiązuje do godła federacji i flagi, nadając świeży i nieustraszony charakter tożsamości drużyny narodowej. Flaga kraju i napis „Uruguay” uzupełniają centralnie umieszczony herb.

Koszulka Lewego prosto z Barcelony do wyjęcia w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...