Remontada Barcelony! [VIDEO]

-

Nie milkną echa ostatniego zwycięstwa FC Barcelony. Duma Katalonii po naprawdę szalonym spotkaniu pokonała Celtę Vigo wynikiem 3:2. Podopieczni Xaviego pokazali charakter i w spektakularny sposób odrobili straty.

Barca zgromadziła 16 punktów w sześciu meczach i jest aktualnie liderem rozgrywek w hiszpańskiej LaLiga. Nie mieliby takiej pozycji bez kluczowego zwycięstwa w ostatniej kolejce. W 76. minucie meczu Celta wygrywała w Barcelonie 2:0. Wszystko odmieniło się w ostatnich minutach kiedy to między innymi Robert Lewandowski wziął sprawy w swoje ręce.

Kapitan reprezentacji polski pokonywał bramkarza rywali odpowiednio w 81. i 85. minucie meczu. Po obu golach pobudzał kolegów z zespołu do walki do samego końca. Jego postawa pokazywała, że remis zdecydowanie mu nie wystarczy. Cała Barcelona chciała walczyć o pełną pulę. Najważniejszy, a zarazem decydujący gol padł dopiero w 89. minucie. Autorem trafienia był nowy piłkarz Barcy Joao Cancelo.

Drużyna ze stolicy Katalonii tą końcówką udowodniła, że jest gotowa do czynienia wielkich rzeczy. Xavi i jego podopieczni swoją ostatnią formą rozbudzają apetyty fanów na całym świecie.

Sami zobaczcie skrót z tego niezwykłego show w wykonaniu FC Barcelony.