Real stworzy nowe Galacticos. Haaland i Mbappe w jednej drużynie?

-

Real Madryt w przyszłym sezonie stworzy nowe Galacticos – donoszą hiszpańskie media. W jednej drużynie mieliby zagrać: Kylian Mbappe z Paris Saint-Germain i Erling Haaland z Borussi Dortmund.

Te doniesienia potwierdza Mario Cortegana, madrycki dziennikarz z portalu „Goal.com”, który twierdzi, że Real jest w stanie sfinansować obie operacje i sprowadzić na Santiago Bernabeu dwie wielkie gwiazdy.

Aby kupić Haalanda, klub musi liczyć się z wydatkiem rzędu od 75 do 90 mln euro. W zależności od spełnienia zmiennych tyle wynosi klauzula wykupu Norwega, która wejdzie w życie wraz z końcem tego sezonu.

Francuz Kyluian Mbappe jest jeszcze droższy (90-100 mln euro), ale w czerwcu 2022 roku będzie mógł odejść za darmo z PSG. Królewscy podobno uzgodnili już z 22-letnim piłkarzem wysokość zarobków i długość nowego kontraktu indywidualnego. 

Plakat Haalanda w najnowszym GIGA Sporcie!

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here