Przyszłość Asensio wciąż niejasna

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CeHvTDsqmEZ/

Przyszłość Marco Asensio pozostaje wciąż jedną wielką niewiadomą. Skrzydłowy Realu Madryt może skorzystać aż z trzech opcji.

- Reklama -

Hiszpanowi pozostaje ważny kontrakt z ekipą Los Blancos do 2023 roku, co daje mu szansę pozostania na kolejny rok w Madrycie. Nie wyklucza jednak innych możliwości, które mogą go spotkać w najbliższym czasie. Problemem dla samego piłkarza może być brak regularnych występów w pierwszym składzie obecnego zespołu. Konkurencja na jego pozycji jest dość spora, a rywalizacja z Viniciusem, Rodrygo czy Valverde przy ich obecnej formie będzie niezwykle wymagająca. Jak informuje Fabrizio Romano, Asensio na temat swojej przyszłości wypowiedział się w następujący sposób:

” Odnowić umowę czy opuścić klub? Oprócz tego istnieje również opcja pozostania na ostatni rok zapisany w moim kontrakcie. Z Realem Madryt będę rozmawiał już niebawem. Na ten moment poszukuję regularności na następnych parę lat. To jest dla mnie najważniejsze.”

Decyzja 26-latka będzie miała ogromny wpływ na szerokość kadry Królewskich w następnym sezonie. Możliwa zmiana przez Asensio klubu mogłaby wpłynąć pozytywnie na rozwój jego kariery piłkarskiej.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...