Problemy Walkera [VIDEO]

-

- Reklama -

Kyle Walker jest kapitanem Manchesteru City, ale po sensacyjnych doniesieniach angielskich brukowców stracił kontrolę nad emocjami. Mocno poirytowany jest także jego boss, słynny menedżer Manchesteru City – Pep Guardiola.

W poniedziałek, podczas meczu Manchesterem City z Brentford doszło do swego rodzaju konfrontacji między piłkarzami obu drużyn. Neal Maupay starł się z Kylem Walkerem. Angielski obrońca był naprawdę rozjuszony, zanim wznowił grę z autu, skarżył się sędziemu technicznemu. Doszło do awantury. Popatrzmy, jak to wyglądało:

Po meczu Pep Guardiola był tamtymi scenami zniesmaczony i powiedział, gdy został zapytany o wspomnianą sytuację, że nic się nie stało. Jakże to było wymowne:

- Reklama -
Wydaje się, że gwiazdor Manchesteru City i reprezentacji Anglii Kyle Walker zachowuje się coraz częściej nieodpowiedzialnie i karygodnie, ponieważ przechodzi trudne chwile w związku z tym, że został wyrzucony z domu, gdyż jego żona Annie dowiedziała się, że piłkarz… spłodził drugie dziecko modelce Lauryn Goodman. „Niestety, po wielu latach małżeństwa i trójce wspaniałych dzieci zdecydowałam się odejść od Kyle’a” — napisała zdesperowana kobieta na Instagramie.

Czytaj GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...