Poznaliśmy całą obsadę finałów PKO BP Ekstraklasa Games

-

- Reklama -

Na stadionie w Zabrzu odbył się ostatni turniej kwalifikacyjny do PKO BP Ekstraklasa Games Open. Po 6 tygodniach zaciekłej walki, do której odnotowano prawie tysiąc rejestracji, w grze pozostawało jedno miejsce w wielkim finale. Wywalczył je ubiegłoroczny reprezentant Górnika Tomasz “Tomek601” Legut.

LAN-owa trasa PKO BP Ekstraklasa Games dotarła do Zabrza, gdzie na stadionie miejscowego Górnika odbył się ostatni turniej kwalifikacyjny do finałów formuły Open. Do sześciu turniejów LAN oraz dwóch online odnotowano w sumie prawie 1000 rejestracji. Cała inicjatywa nie byłaby możliwa bez partnerów największego turnieju FIFA w Polsce – PKO Banku Polskiego, KFC, Sony PlayStation 5 oraz PROSTO.

Turniej na stadionie Górnika przyniósł wiele emocji i do końca nie było jasne, kto zgarnie ostatnią przepustkę na finały. Po emocjonującym finale dokonał tego Tomasz “Tomek601” Legut, który okazał się lepszy od Mateusza Zbiega. Ostateczny skład marcowych finałów formuły Open prezentuje się następująco:

- Reklama -

● Morann “Kleofas” Daigneau

● Olivier “OzS” Zalewski

● Michael “Michal22-PL” Albanowicz

● Jakub “mrowinho” Mrowicki

- Reklama -

● Patryk “J0K3R” Siajkowski

● Michał “Majkel” Pałka

● Jakub “cyanide” Mikołajewski

● Tomasz “Tomek601” Legut

Na uczestników wydarzenia na Arenie Zabrze, poza esportową rywalizacją, czekało wiele innych atrakcji. Przede wszystkim zorganizowano turniej pocieszenia dla tych, których przygoda zakończyła się w pierwszej lub drugiej rundzie. Nie obyło się także bez konkursów i zabaw, gdzie do wygrania były klubowe gadżety. Żeby je zdobyć, uczestnicy imprezy musieli się wykazać wiedzą o miejscowej drużynie, oraz umiejętnościami piłkarskimi. Prowadzący angażowali uczestników do licznych konkursów sztuczek i pojedynków sam na sam.

To koniec zmagań w ramach kwalifikacji Open, jednak przerwa od esportowych emocji nie potrwa długo. Już 3 stycznia wystartuje rywalizacja w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej – dywizji PRO.

Mundialowy GIGA Sport czeka na Was! Do wzięcia m.in. gry FIFA 23!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...