Powrót wielkiej gwiazdy. Gareth Bale gotowy do gry przeciw Polsce

-

- Reklama -

Reprezentacja Polski zagra dziś o godz. 20:45 z Walią w Lidze Narodów. Powrót byłego gracza Realu Madryt Garethe’a Bale’a jest głównym tematem walijskich mediów w kontekście tego meczu. Aby utrzymać się w elicie, Polacy muszą wygrać lub zremisować spotkanie w Cardiff.

33-letni gwiazdor walijskiej reprezentacji od remisu tamtejszej drużyny narodowej z Estonią we wrześniu 2021 roku nie zagrał żadnego meczu przez 90 minut. 

– Jestem gotowy, by zacząć, jeśli menedżer mnie wybierze, ale to jego decyzja, a nie moja. Jestem teraz na pewno bliżej pełnej sprawności niż przez ostatnie kilka lat. Chodzi o to, by grać więcej minut i meczów, a ja zaczynam to robić teraz dużo częściej. Im więcej będę grał, tym będę sprawniejszy. Mam nadzieję, że osiągnę szczyt formy tak szybko, jak to możliwe – powiedział w sobotę na konferencji prasowej Gareth Bale.

- Reklama -

– Będę lojalny wobec grupy zawodników, którzy nas doprowadzili do gry w mundialu. Zasługują na prawo gry w mistrzostwach świata. Nie pozwolę, by pojawiło się samozadowolenie. Drzwi są zawsze otwarte dla innych graczy, którzy radzą sobie naprawdę dobrze. Nie mówię, że skład jest wybrany. Mam kilku podstawowych zawodników, którzy wiem, że pojadą do Kataru. Poza tym są jeszcze miejsca, o które trzeba grać – zapowiedział z kolei 48-letni trener Walii Robert Page.

Zgarnij oryginalną koszulkę Lewandowskiego! Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...