Powrót biegowej legendy

-

- Reklama -

Lekka podeszwa środkowa FLYTEFOAM oraz technologia 3D SPACE CONSTRUCTION to kluczowe cechy 23. wersji kultowego obuwia biegowego – ASICS GEL-CUMULUS. Odświeżony model został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać jeszcze więcej komfortu i amortyzacji podczas pokonywania kolejnych kilometrów. No to testujemy!

Marka ASICS wyniosła swój flagowy model na wyższy poziom, koncentrując się na wygodzie oraz przyciągającym wzrok designie. Ulepszone i bardzo wszechstronne buty pozwalają czerpać z biegania maksimum radości w myśl idei „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Projektanci wykorzystali technologię GEL w połączeniu z grubszą warstwą ultralekkiej podeszwy środkowej FLYTEFOAM, która zapewnia amortyzację i wygodę, jednocześnie utrzymując odpowiednią responsywność buta. Bezszwowa cholewka z siateczki otula stopę, gwarantując dodatkową warstwę komfortu.

- Reklama -

Zaawansowana technologia 3D SPACE CONSTRUCTION wspiera określone obszary pod stopami w zależności od płci biegacza. Oznacza to, że model ASICS GEL-CUMULUS 23 jest zoptymalizowany pod kątem stylu biegania zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Płynniejszy krok pozwala jeszcze dłużej cieszyć się radością z samego biegania. Nasz najnowszy model zapewnia maksymalną amortyzację, wygodę, pozostając jednocześnie responsywnym i lekkim. Jest idealnym rozwiązaniem do codziennego treningu bez względu na poziom zaawansowania.

NOTA GIGA SPORTU: 9/10pkt.

ASICS GEL-CUMULUS 23 zadebiutował na rynku 1 maja br. i jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online ASICS. W szerszym zakresie będzie natomiast dostępny od 1 czerwca br. na Eobuwie.pl, ButyJana.pl, Sklepbiegacza.pl oraz specjalistycznych sklepach biegowych.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...