Portugalia jest nie do zatrzymania [VIDEO]

-

- Reklama -

Reprezentacja Portugalii jest w kapitalnej formie. Podopieczni Roberto Martineza deklasują kolejnych rywali.

Dzięki świetnym wynikom Portugalczycy już teraz zapewnili sobie awans na przyszłoroczne Euro w Niemczech. Zadecydowało o tym spotkanie ostatnie spotkanie z Luksemburgiem. Mało wymagający rywal sprawił, że była to w pewnym sensie historyczna noc dla portugalskiej piłki. Pokonali oni Luksemburg aż 9:0. To najwyższe zwycięstwo w historii ich drużyny narodowej. Mecz był prawdziwym festiwalem strzeleckim. Dubletami popisali się Inacio, Ramos i Jota, a po jednym trafieniu dopisali Horta, Fernandes i nowy nabytek FC Barcelony Felix.

Portugalia oczywiście przewodzi w swojej grupie, gdzie nie ma klasowych rywali. W sześciu meczach zdobyli komplet możliwych punktów, strzelili aż 24 gole i nie stracili ani jednego. Ich statystyki jest niezwykle imponujące.

Wyniki bardzo cieszą kibiców, ale z drugiej strony musimy pamiętać, że to, co najważniejsze przyjdzie dopiero w przyszłym roku. Forma Portugalii na pewno już teraz napawa ich kraj wielkim optymizmem.
- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...