Polskie kluby uczą się na błędach

-

- Reklama -

Niektórzy dziennikarze i umiarkowani kibice pozbawieni kibolskiego zacietrzewienia składali niedawno poznańskiemu Lechowi gratulacje, gdy klub z Wielkopolski doprowadził do przedłużenia kontraktów swych liderów ze Szwecji: Mikaela Ishaka i Jaspera Karsltroma. Jak będzie z Legią Warszawą?

Popłynęły gratulacje do Częstochowy

- Reklama -

Najpierw zaznaczmy, że gratulowano także i to słusznie Rakowowi Częstochowa, gdy również ani myślał wypuszczać swych czołowych zawodników, a mowa tu o Ivim Lopezie, jak na standardy polskiej ligi zgoła wirtuozie rodem z Hiszpanii i Franie Tudorze.

Legia „zaklepała” sobie Kapustkę

Teraz wróćmy do warszawskiej Legii, gdyż obecnie wydaje się, że powinniśmy bez względu na podziały kibicowskie, w imię dziennikarskiej rzetelności, bić brawo właśnie ekipie „Wojskowych”. Jeśli zastanawiają się Państwo, skąd te pomysł z brawami, spieszymy z tłumaczeniem: mianowicie klub z ulicy Łazienkowskiej doprowadził do prolongaty umowy Bartosza Kapustki. To się chwali!

Zmiana tendencji

- Reklama -

To swoista zmiana tendencji w polskiej piłce klubowej, ponieważ do niedawna kluby rodzimej ligi lubiły osłabiać się z niezrozumiałych często powodów, w szczególności diało się właśnie tak przed rywalizacją pucharową.

Zaczęło się de facto od zatrzymania w Rakowie Iviego Lopeza, niedawno Lechowi udało się podpisać nowe kontrakty ze wspomnianymi jakże istotnymi dla poznańskiej lokomotywy graczami ofensywnymi ze Skandynawii. A teraz przyszedł czas na Kapustkę.

Jako miłośnicy rodzimej piłki klubowej winniśmy liczyć na to, że Legia wkrótce zapewni sobie to, że nastąpi dłuższy pobyt w Polsce portugalskiemu technikowi – Josue, który wzbogaca naszą ligę w stopniu niezwykłym. Stać go bowiem wręcz na artyzm, gdy jest na boisku.

GiGA Sport w sprzedaży!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...