Polska przegrywa, Glik komentuje: „Zabrakło nam szczęścia”

-

- Reklama -

Obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik powiedział po porażce 0:1 z Belgią w Warszawie w piłkarskiej Lidze Narodów, że g dyby dopisało szczęście, można było powalczyć o remis. Jak jednak dodał, to był trudny mecz z jedną z najlepszych drużyn w Europie.

– Trudno być zadowolonym po porażce. Znaliśmy klasę Belgów. Wiedzieliśmy, że będzie sporo momentów, w których będziemy cierpieć, biegać za piłką – przyznał Glik przed kamerami TVP Sport. – Starałem się robić wszystko, żeby młodzi piłkarze, wchodzący do naszej reprezentacji, czuli się w niej jak najlepiej. Aby mieli jak najmniej stresu. Myślę, że dobrze wkomponowali się w zespół – pochwalił Glik młodszych kolegów.

Przy okazji żałował, że nie udało się zrewanżować Belgom za niedawną porażkę 1:6 w Brukseli. Jak przyznał, w Warszawie można było pokusić się o remis.

- Reklama -

– Tamten mecz był specyficzny, straciliśmy trzy bramki w ostatnich dziesięciu minutach, kiedy byliśmy już rozbici i odkryci. Tym razem byliśmy bardziej zdyscyplinowani. Belgowie stworzyli mniej sytuacji niż w Brukseli. My swoje mieliśmy – dwie bardzo dobre w pierwszej połowie, a w drugiej części kolejne dwie-trzy. Myślę, że mogliśmy powalczyć o remis, zabrakło nam szczęścia. Trzeba jednak pamiętać, że graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Europie – dodał Glik.

Biało-czerwoni po czterech kolejkach w grupie 4 dywizji A mają cztery punkty i zajmują trzecie miejsce w tabeli. 

GIGA Sport czeka!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...