Piszczek o transferze Lewego do Barcelony: „Nie byłbym zdziwiony, jeśli to by się wydarzyło”

-

- Reklama -

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony to realny scenariusz – ocenił były reprezentant Polski, a obecnie ekspert „Viaplay”, Łukasz Piszczek.

Kontrakt napastnika Bayernu Monachium wygasa w czerwcu 2023 roku. Jak dotąd nie rozpoczęły się rozmowy w sprawie jego przedłużenia, a Robert Lewandowski, zdaniem hiszpańskich mediów, prowadzi negocjacje w sprawie transferu do Barcelony.

– Nie byłbym zdziwiony, jeśli to by się wydarzyło. Transfer Roberta do FC Barcelony to realny scenariusz. Miało dojść już do spotkania Lewandowskiego z dyrektorami Bayernu: Hasanem Salihamidziciem i Oliverem Kahnem. To był jednak tylko small talk, który do niczego nie doprowadził. Informacje pojawiające się w mediach o żądaniach Lewandowskiego dziwią najbardziej samego zawodnika. Jak mogą o nich wiedzieć, skoro ani razu nie padło o to pytanie? – zastanawiał się na antenie „Viaplay” Łukasz Piszczek.

- Reklama -

36-letni były reprezentant Polski przez wiele lat grał razem z Robertem Lewadnowskim w Borussii Dortmund i kadrze Polski.

Koszulka Bayernu Lewego, piłki Neymara, wywiad z Mbappe, plakaty RL9, Milika, Świątek i innych gwiazd.

Wszystko w najnowszym GIGA Sporcie! Musisz GO mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...