PILNE! Wiemy kiedy Michniewicz ujawni kadrę Polski na mundial w Katarze

-

- Reklama -

Finały mistrzostw świata w Katarze już za półtora miesiąca! A już za dwa tygodnie poznamy szeroką kadrę Biało-Czerwonych na mundial. Znajdzie się w niej aż…. 55 piłkarzy.

Trener Czesław Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na mundial. Tylko piłkarze z tej listy będą mieli szansę, aby pojechać na mistrzostwa. Biało-Czerwoni w Katarze zmierzą się z Meksykiem, Arabią Saudyjską oraz Argentyną.

Wiadomo, że szeroka kadra zostanie ogłoszona 20 października podczas Europejskiego Konfresu Sportu i Turystyki.

- Reklama -

Lista piłkarzy obejmie aż 55 nazwisk. Później będzie musiała zostać zredukowana o ponad połowę. Na mistrzostwach świata każda kadra będzie mogła bowiem liczyć tylko 26 piłkarzy.

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży!!!

- Reklama -

Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!!

Ranking Ligi Mistrzów, wszystko o teamie Meksyku oraz info jak kosić tłuste triki na deskorolce! Wszystko to w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...