Puchar Świata z 18-karatowego złota jest w Polsce!

-

- Reklama -

Waży nieco ponad 6 kg, ma 36 cm wysokości i jest wykonany z 18-karatowego złota. Piłkarski Puchar Świata wylądował w Polsce a redaktor naczelny GIGA Sportu prawie miał go w rękach. Prawie, bo dotknąć tego pucharu mogą tylko dwie osoby… 

To Marcel Desailly, mistrz świata z reprezentacją Francji z 1998 roku, który przyleciał do Warszawy wraz z trofeum, a także prezydent RP Andrzej Duda. 

Puchar Świata, który dziś w ramach „FIFA World Cup Trophy Tour By Coca-Cola” przyleciał specjalnym samolotem do Warszawy, odwiedzi aż 51 krajów. Przez najbliższe dni domem najcenniejszego pucharu w świecie piłki nożnej będzie Stadion Narodowy, gdzie trafił on prosto z lotniska Chopina.

- Reklama -

W specjalnej eskorcie, w specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym kufrze puchar ze szczerego złota przyjechał na stadion a od jutra będzie prezentowany szerokiej publiczności. 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...