PILNE! Pretensje Manchesteru United do Cristiano Ronaldo

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu z Mancheterem United i nie wybrał się na tournee do Azji i Australii. Włodarze klubu z Old Trafford mają pretensje do Portugalczyka.

Angielski dziennik „The Sun” twierdzi, że Ronaldo dosłownie na kilka dni przed tym, jak oświadczył, że chce opuścić 20-krotnych mistrzów Anglii, miał przyjąć potężną premię, wynoszącą ok. 900 tys. funtów. Kilka dni później CR7 zgłosił zarządowi Manchesteru United chęć odejścia z klubu. Powodem, dla którego Portugalczyk chce zerwać kontrakt jest fakt, ze United nie zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów.

Cristiano Ronaldo nie złamał prawa, ale fakt, że zaraz po przyjęciu premii ogłosił chęć opuszczenia United budzą w Anglii duże emocje. Tym bardziej, że najbliżej pozyskania Ronaldo, zdaniem brytyjskich mediów, jest Chelsea Londyn.

- Reklama -

– On nie zrobił nic złego, ale cały ten timing może nie być zbiegiem okoliczności, a Ronny mógł ujawnić swoją chęć odejścia kilka tygodni temu – powiedział „The Sun” anonimowy informator.

Cristiano Ronaldo w ubiegłym sezonie zdobył dla MU 24 bramki i odnotował trzy asysty. Kontrakt CR7 ważny jest do 30 czerwca 2023 roku. 

Koszulki prosto z Anglii do wygrania TYLKO w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...