[PILNE] Premier nie spotka się z Lewandowskim. Premii dla piłkarzy nie będzie

-

- Reklama -

W mediach szeroko komentowana była obietnica złożona przez premiera rządu warszawskiego polskim piłkarzom. Teraz okazuje się, że pieniędzy za wyjście z grupy jednak nie zobaczą.

Wirtualna Polska ujawniła, powołując się na trzy niezależne źródła, że premier rządu warszawskiego Mateusz Morawiecki miał obiecać polskim piłkarzom premię w wysokości co najmniej 30 mln zł, jeśli podczas mundialu wyjdą z grupy. Propozycja ta miała paść podczas spotkania z polską kadrą, tuż przed jej wylotem do Kataru.

Nieoczekiwanie Polacy wyszli z grupy i zagrali w 1/8 finału po raz pierwszy od 36 lat. Wygląda jednak na to, że obiecanej przez szefa rządu warszawskiego premii nie będzie. W międzyczasie w mediach pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w sprawie doniesień o drenowaniu kieszeni Polaków na takie cele.

- Reklama -

Dziennikarz RMF24 Krzysztof Berenda donosi na Twitterze, że premii dla piłkarzy nie będzie. „Bum! Nie będzie na razie żadnego spotkania @MorawieckiM z @lewy_official (może kiedyś tam). I nie będzie 30 mln zł nagrody od Premiera dla piłkarzy za mundial” – napisał.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...