Pierwsze słowa Lewego po transferze do Barcelony

-

- Reklama -

Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu po transferze do Barcelony. – Jestem facetem, który chce grać, chce wygrywać, a z Xavim jest to możliwe – zapowiedział kapitan polskiej reprezentacji.

Reprezentant Polski jest już do Miami i dołączył do FC Barcelony, która w USA przygotowuje się do nowego sezonu. RL9 udzielił już pierwszego wywiadu dla klubowych mediów:

– Wreszcie tutaj jestem. Bardzo się cieszę, że dołączam do Barcelony. Ostatnie dni były bardzo długie, ale w końcu umowa została zawarta – powiedział Lewandowski.

- Reklama -

– Jestem facetem, który chce grać, chce wygrywać, a z Xavim jest to możliwe. Nadszedł czas, aby Barça wróciła na odpowiedni tor. Jestem tutaj, aby pomóc klubowi w wejściu na szczyt i zdobywaniu tytułów – powiedzial reprezentant Polski. – Teraz skupię się na nowym rozdziale mojego życia, nowym wyzwaniu, ale nadal jestem tą samą osobą, która nie tylko chce wygrywać mecze, ale także tytuły!

GIGA plakat Roberta Lewandowskiego znajdziecie w lipcowym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...