[PILNE] Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki obraził się na trenera

-

W hicie 12. kolejki Premier League Manchester United pokonał Tottenham 2:0. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki Cristiano Ronaldo, który nie doczekał się wejścia z ławki rezerwowych, jeszcze przed ostatnim gwizdkiem zszedł do szatni.

Już przed meczem Portugalczyk był sfrustrowany decyzją trenera „Czerwonych Diabłów” Erika ten Haga. Gdy CR7 siadał na ławkę rezerwowych, kręcił głową z niezadowolenia.

Ronaldo w drugiej połowie rozgrzewał się przy linii bocznej licząc, że pojawi się na boisku. Gdy między 76. a 87. minutą Ten Hag wpuścił na murawę trzech innych zawodników, Ronaldo udał się do szatni. Schodząc zlekceważył jeszcze dzieci, które chciały przybić z nim piątki.

– Widziałem go, ale nie rozmawiałem z nim po meczu. Zajmę się tym jutro. Dziś cieszymy się z tego zwycięstwa i musimy odzyskać siły po meczu – powiedział Ten Hag w pomeczowym wywiadzie.

Cristiano Ronaldo w 12 spotkaniach United w tym sezonie zdobył tylko dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie! Koszulki, piłki, plakaty, wywiady czekają na Was!!!