Oto nowe koszulki mistrzów Anglii

-

- Reklama -

Manchester City zaprezentował nową koszulkę zaprojektowaną w hołdzie klasycznym strojom City, noszonym w czasie najlepszych okresów klubu, który nie boi się wyzwań i od zawsze gra nieszablonowo.

Dziedzictwo Manchester City

Manchester City od zawsze kiedy wychodzi na boisko prezentuje ekscytujący i techniczny styl gry. W nowym sezonie odkrywa klasykę na nowo i prezentuje stroje inspirowane zestawem noszonym przez skład stworzony przez legendarnego Malcolma Allisona z 1969 roku. Ówczesna koszulka składała się z czerwonych i czarnych pionowych pasów – w nich City sięgnęło po zwycięstwo w finale Pucharu Anglii w 1969 roku oraz podczas finałów Pucharu Ligi Angielskiej i Pucharu Europy w 1970 roku.

- Reklama -

Pierwszy start nowych strojów wyjazdowych

Manchester City zadebiutuje w nowym zestawie wyjazdowym 20 lipca podczas przedsezonowego meczu z Club America. Aby uczcić rocznicę pierwszego lądowania na Księżycu 20 lipca 1969 roku, członkowie drużyny Manchesteru City odwiedzili Centrum Kosmiczne NASA w Houston przed meczem.

– To fantastyczne, że Manchester City i PUMA połączyli siły, aby tchnąć nową energię we wzór z jednego z najważniejszych okresów Klubu. Mam nadzieję. że dzięki niemu nasi fani na całym świecie poczują nostalgię i dumę, podobnie jak było w moim przypadku – powiedział Ambasador Klubu Mike Summerbee. – Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć koszulkę w akcji podczas naszego przedsezonowego meczu z Club America i mam nadzieję, że nasi fani w USA i ci oglądający na całym świecie podzielają moje uczucia.

Dzięki zastosowaniu wydajnej tkaniny ULTRAWEAVE, koszulka należy do najlżejszych i najwygodniejszych, jakie kiedykolwiek zaprojektowała PUMA. Wersja Replica jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, a dzięki technologii DryCELL zapewnia komfort, niezależnie od warunków otaczających piłkarzy.

- Reklama -

Strój wyjazdowy Manchester City na sezon 2022/23 będzie dostępny od 19 lipca.

A koszulka do wygrania oczywiście w GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...