PILNE! Najman chce walczyć ze Szpilką

-

- Reklama -

Bokser Artur Szpilka zadebiutował w formule MMA. 33-latek podczas gali KSW 71 pokonał w drugiej rundzie rownież boksera Ukraińca Siergieja Radczenkę. 

Artrur Szpilka udanie zadebiutował w formule MMA. W drugiej rundzie sędzia przerwał jego pojedynek, bowiem przewaga Polaka nad Ukraińcem Radczenką w parterze była ogromna.

– To, że walka Szpilka vs Radczenko pójdzie do parteru było dla mnie oczywiste. Mówiłem o tym w wywiadzie dla Ringpolska. Gratuluję Arturowi wygranej i zgłaszam gotowość do walki z nim w formule MMA. W tej formule czuję się faworytem – napisał na twitterze Marcin Najman, który wyraził chęć zmierzenia się ze Szpilką.

- Reklama -

Marcin Najman stoczył do tej pory 11 pojedynków w formule MMA. W debiucie w 2009 roku przegrał w pierwszej rundzie z Mariuszem Pudzianowskim. Dwa ostatnie pojedynki wygrał. Czy i kiedy dojdzie do pojedynku Najmana ze Szpilką na razie nie wiadomo.

Łapcie najnowszy GIGA Sport na wakacje!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!