Koniec ery Cristiano Ronaldo i Leo Messiego

-

- Reklama -

Leo Messi i Cristiano Ronaldo nie będą już najlepszymi piłkarzami w FIFIE 23. Czołówkę w najnowszej edycji kultowej gry stworzą Mbappe, Benzema i Salah.

To prawdziwy koniec pewnej ery w grach z serii FIFA. Po dwunastu latach Leo Messi i Cristiano Ronaldo zostali wyprzedzeni przez inncy graczy. Oceny ogólne obydwu zostaną obniżone do poziomu, który ostatni raz tak niski był w FIFIE 11.

- Reklama -

Wiek robi swoje. 35-letni Leo Messi ma za sobą trudne przenosiny z Barcelony do PSG, natomiast 37-letni Cristiano Ronaldo męczy się w Manchesterze United. Na Portugalczyka spada sporo słów krytyki, a ostatni mecz z Liverpoolem przesiedział niemal cały na ławce rezerwowych.

Stąd też obniżka obu gwiazd w FIFIE 23. Messi otrzyma 91, a Ronaldo 90 punktów oceny ogólnej. Argentyńczykowi zostaną więc odjęte dwa oczka, podczas gdy Portugalczyk straci jedno.

Na szczycie zestawienia znajdzie się piłkarz z okładki gry – Francuz Kylian Mbappe z oceną 92 punktów.

W GIGA Sporcie plakaty gwiazd niezależnie od ocen:)

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...