Juergen Kloop nie wyklucza walkowera w meczu na szczycie Premier League

-

- Reklama -

Przed poniedziałkowym meczem Manchesteru United z Liverpoolem trener gości Juergen Klopp zapowiedział, że jeśli spotkania nie uda się rozegrać, to jego drużyna powinna otrzymać walkower.

Manchester United rozpoczął sezon od dwóch porażek. Atmosfera na Old Trafford jest napięta a tysiące kibiców „Czerwonych Diabłów” przed poniedziałkowym spotkaniem chce protestować przeciwko rządzącej klubem rodzinie Glazerów.

W ubiegłym roku przed starciem obu drużyn w Manchesterze kibice starli się z policją i mecz został przełożony. Teraz sytuacja może się powtórzyć.

- Reklama -

– Mam nadzieję, że spotkanie się odbędzie. Jeśli jednak nie, to powinniśmy dostać walkower – zapowiedział trener „The Reds” Juergen Klopp. – Jeżeli kibice Manchesteru United znów sprawią, że nie będzie można grać, to nie będzie to nasza wina. Nie możemy tak po prostu przenieść meczu – zakończył niemiecki trener Liverpoolu.

GIGA terminarz polskiej Ekstraklasy tylko w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...